Добро пожаловать!

Папка бокс архівна з титулкою на зав'язках, 3 см 200 арк

52.00 грн.

+ шт.
ЗАКАЗАТЬ

Быстрый заказ одного товара:

Папка бокс архівна з титулкою на зав'язках, 3 см 200 арк

Описание

Артикул: 264529

ПАПКА БОКС АРХІВНА З ТИТУЛКОЮ НА ЗАВ'ЯЗКАХ, 3ММ ПАПКА БОКС АРХІВНА З ТИТУЛКОЮ НА ЗАВ'ЯЗКАХ, 3ММ

Для збільшення фото натисніть на нього

Правильна організація документообігу відіграє важливу роль у ефективній роботі успішного підприємства чи компанії. Одним з найважливіших елементів для упорядкування робочого процесу є вибір відповідних архівних папок. Якщо у вас виникла необхідність придбати архівну папку-бокс з клапаном на резинці то необхідно впевнитись, що вона відповідає всім обов’язковим нормам та чинним поліграфічним стандартам, маючи чітко регламентований розмір та форму.

Архівна папка-бокс на резинці виготовлена з щільного переплетеного картону та має внутрішній клапан для підшивки документів. Товщина картону складає 1,5мм. Стандартний розмір папки 23х32 см. Місткість папки – до 150 сторінок формату А4. Папка-бокс більш якісно захищає вміст від потрапляння пилу та сонячного світла тому більше підходить для особливо важливої документації, яка потребує тривалого зберігання, зручно застібається на резинку. Доступна у декількох кольорах обкладинки, зазвичай це синій або червоний.

Точна оформлена архівна система дозволить значно полегшити обробку вхідної документації та підтримувати порядок у роботі офісу. Крім звичайних архівних папок у поліграфії Едельвейс і К також доступні наступні види папок:

  • Архівна папка для прошивки документів;
  • Папка-бокс з титулкою на зав'язках (містить титульну сторінку відповідну до чинного законодавства України, додатково фіксується за допомогою високоякісних зав’язок, конструкція папки захищає документи від пилу та сонячного світла).

Доставка безкоштовна у будь-яку точку Вінницької області.

Нижче Ви можете ознайомитись із зображенням внутрішніх сторінок: (для збільшення зображення клікніть на нього)

ПАПКА БОКС АРХІВНА З ТИТУЛКОЮ НА ЗАВ'ЯЗКАХ, 3ММ
Папка бокс архівна з титулкою на зав'язках, 3 см 200 арк Папка бокс архівна з титулкою на зав'язках, 3 см 200 арк Папка бокс архівна з титулкою на зав'язках, 3 см 200 арк

Продукты из этой категории:

Ошибка!

Неправильно введен номер телефона!

Наименование товара Количество Цена Удалить

Папка бокс архівна з титулкою на зав'язках, 3 см 200 арк

264529

+ шт.
52.00грн
Сумма: 0 грн ПродолжитьОформить покупку

Переместить
в список желаний

Удалить
без сохранения

Отмена