Ласкаво просимо!

Дидактичні матеріали для розвитку дітей

Друк кишенькових календариків

Форма замовлення


Доставка печатной продукции по всей Украине

Друкарня Едельвейс і К здійснює доставку по всій Україні!
Телефони для зв'язку з операторами в друкарні:
+38 (068) 98-600-16

Друк кишенькових календариків
Формат - 70 х 100 мм
 
Тип друку - повний колір
 
Післядрукарська обробка - покриття лаком
 
Матеріал - крейдований папір, льон, дизайнерський картон
Печать карманных календарей Читать статью
Посмотреть работы

Друк кишенькових календариків

Кишеньковий календар - простий спосіб донести до широкої аудиторії найважливішу інформацію про компанію. А завдяки унікальному дизайнерському рішенню і чималою практичною користю діловий партнер завжди знаходить місце для цього виробу в кишені свого портмоне!

Друкарня «Едельвейс і К» пропонує своїм замовникам друк календарів кишенькового розміру з розміщенням логотипу, реквізитів і короткої інформації про фірму. Такий календар можна вкласти в каталог своєї продукції або використовувати в якості візитки (припустимо, під час проведення виставок). Адже відомо, що кишенькові календарики найкраще «працюють» саме на таких заходах!

Щоб календарик використовувався активніше, його можна об'єднати з дисконтною карткою або ж візиткою. При всіх перерахованих перевагах друк кишенькових календариків володіє ще однією якістю, вкрай важливим в сучасному діловому світі, - обходяться готові календарі недорого. Таким чином, замовник продукції може вбити відразу двох зайців - скоротити витрати своєї компанії і залучити нових клієнтів!

Є й інша версія компактного рекламного носія - міні-карта. Виріб розміром з кишеньковий календар містить всю найнеобхіднішу інформацію про компанію: назва, адреса і телефони, сферу діяльності і пропоновані послуги. На зворотному боці такої карти завжди можна зафіксувати інформацію, яка зацікавила співрозмовника, або ж намалювати схему проїзду в офіс.

Розмір кишенькових календариків - 70 х 100 мм - є стандартним і в той же час одним з найпоширеніших. Таким форматом ми зобов'язані Держплану СРСР, за погодженням з яким поліграфічні комбінати випускали гральні карти. Незабаром цю ж технологію застосували і для виробництва календарів кишенькових.

Чітка календарна сітка - найголовніший аспект практичної зручності кишенькового календаря як робочого і повсякденного аксесуара. В даному випадку важливо, щоб шрифт на друкованому виданні легко читався і був розбірливим, а розташування чисел дозволяло вільно орієнтуватися в датах.

Найчастіше матеріалом для виробництва таких малогабаритних виробів служить крейдований папір, при цьому для презентабельності готової продукції її покривають лаком. Зазвичай календарі друкують з округленими кутами, для чого використовується спеціальний висічний прес. При роботі над індивідуальним замовленням не виключено розширення можливостей. Так, в друкарнях все частіше пропонують замовнику друк календарів на дизайнерському картоні або на фактурному папері (з тисненням «льон»).

Замовити календарі кишенькового формату - це чудова можливість дарувати універсальні презенти, актуальні протягом цілого року. Звертайтеся в друкарню «Едельвейс і К», і Ваші клієнти отримають приємні сувеніри, а Ви - нові звернення, замовлення і покупки!

Примеры дизайна календарей

Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Ошибка!

Введенные Вами данные не правильные!