Ласкаво просимо!

Дидактичні матеріали для розвитку дітей

Друк фірмових бланків

Форма замовлення


Доставка печатной продукции по всей Украине

Друкарня Едельвейс і К здійснює доставку по всій Україні!
Телефони для зв'язку з операторами в друкарні:
+38 (068) 98-600-16

Друк фірмових бланків
Формат - А5, А4, А3
 
Тип друку - повний колір
 
Післядрукарська обробка - без покриття
 
Матеріал - офсетний, газетний папір, картон
Печать фирменных бланков Читать статью

Друк фірмових бланків

Ще тридцять років тому, коли офіційні листи друкувалися на друкарських машинках або ж, що набагато рідше, на матричних принтерах з низькою роздільною здатністю, в ужиток почали входити так звані фірмові бланки організацій. Саме на цих заготовках друкарським способом друкували емблеми компаній і їх контактні дані. Уже в той час на фірмовий бланк могли додавати якісь характерні деталі: зазвичай це були будівлі, де розташовувалися установи (якщо будинок ставився до архітектурних пам'яток), або стилізовані зображення продукції, що випускається певним заводом.

На фірмових бланках друкували офіційні документи установи, іноді на них же друкували запрошення на той чи інший захід. Це було дуже зручно - не потрібно було щоразу вручну друкувати на машинці контактні дані! Крім того, фірмові бланки виконували ще одну важливу функцію - засвідчували, що лист прийшов дійсно з даної установи.

Оскільки друкарні СРСР були під жорстким контролем, друк фірмових бланків з підробленими реквізитами організацій була неможлива. Внаслідок цього в ряді випадків надрукований на такому бланку документ мав юридичну силу лише при наявності підпису (навіть якщо на ньому не була проставлена печатка).

З тих далеких пір багато помітно змінилося. Сучасні принтери друкують будь-які картинки: шапки документів з фірмових бланків перейшли в електронну форму і за допомогою шаблонів в текстовому редакторі автоматично додаються на поверхню листів. Створювати бланк тепер можуть всі кому не лінь, так що колишньої юридичної сили ці заготовки вже не мають.

Звичайно, і в сучасному документообігу застосуємо досвід минулого! Чому б не замовити фірмові бланки у друкарні, адже зараз вони стали не просто невід'ємною частиною ділової документації, а й головними елементами фірмового стилю? Виготовлення бланків демонструє солідність і стійкість компаній.

За бажанням замовників майстри друкарської справи з друкарні «Едельвейс і К» створюють бланки фірмові формату А5 / А4 / А3, застосовуючи при цьому друк в повному кольорі на картоні, офсетному або газетному папері.

Доведено, що клієнти та партнери більш серйозно ставляться до листів, які надруковані на фірмових бланках. Більш того, замовляючи бланки, можна відсікти будь-яку можливість для виготовлення від імені компанії зовсім вже грубих підробок, які створюють в хуліганських цілях.

Звичайно, зовсім недостатньо просто надрукувати логотип і контактні дані на фірмовому бланку! В цьому випадку гранично важливо, щоб була ідентифікація: цей бланк надрукували в друкарні. З цієї причини в процесі друку бланків фірми використовують елементи, які недоступні для побутових і офісних принтерів (наприклад, тиснення і металлизацию).

Таким чином, фірмовий бланк - знак респектабельності компанії, а також додаткова ідентифікація автора кожного окремого документа!

Ошибка!

Введенные Вами данные не правильные!