Ласкаво просимо!

Дидактичні матеріали для розвитку дітей

Друк дипломів

Форма замовлення


Доставка печатной продукции по всей Украине

Друкарня Едельвейс і К здійснює доставку по всій Україні!
Телефони для зв'язку з операторами в друкарні:
+38 (068) 98-600-16

Друк дипломів
Рівні захищеності від підробок, що застосовуються у друці дипломів:
 
Наявність захисної тангірной сітки на основному полі;
 
Нанесення написів на бланки мікрошрифтом;
 
Автоматичне перенесення даних з Єдиної державної електронної бази
Печать дипломов Читать статью
Посмотреть работы

Друк дипломів

Дипломи та атестати про повну освіту, почесні грамоти та подяки, сертифікати, свідоцтва ... «Скоринки» стали невід'ємними складовими нашого повсякденного життя. Так, проведення церемоній вручення свідоцтв про закінчення вузів, організація корпоративних подій або спортивних заходів не обходяться без друку документів (наприклад, друку дипломів, почесних грамот). Їх видають як випускникам університетів, академій, технікумів, коледжів, так і переможцям конкурсів і змагань, учасникам виставок, конференцій, семінарів, успішним колегам і партнерам.

Все за Законом

Не секрет, що подібну документацію слід витримати в офіційному стилі, особливо якщо вона відноситься до навчання. Друкарня «Едельвейс і К» виготовляє дипломи в суворій відповідності до розпорядження Міністерства освіти і науки України. Завдяки цьому замовники отримують на руки якісні документи про освіту державного зразка, які віддруковані згідно з діючими правилами (див. Постанову Кабінету міністрів України № 193 від 31.03.2015 «Про документи про вищу освіту (наукові Ступені) державного зразку»).

Друк дипломів, атестатів, сертифікатів і почесних грамот - відповідальний процес, що вимагає від поліграфістів чималого досвіду і майстерності високого рівня. Перш за все для виготовлення дипломів необхідний відповідний матеріал - досить щільний папір.

Так, відповідно до Закону України «Про вищу освіту», з 2015 р випускникам українських вузів видають дипломи нового дизайну. Типові пластикові документи постановили замінити паперовими. Зменшивши вартість документів про освіту в кілька разів, Міністерство освіти і науки вирішило зламати державну монополію: якщо раніше виробництвом дипломів централізовано займалася одна приватна компанія, то відтепер, за новим законом, університети замовляють їх кожен окремо.

Підробки виключені!

Друкарня «Едельвейс і К» готова виготовити дипломи та додатки до них із застосуванням різних рівнів захищеності від підробок. Це захисна тангірна (рапортна) сітка на основному полі документа, написи на бланках мікрошрифтом, а також автоматичне перенесення даних з Єдиної Державної Електронної Бази з питань Освіти

Коли терміни отримання документів є максимально стислими, фахівці поліграфічного підприємства приймають замовлення на друк дипломів терміново.

Від класики до ексклюзиву

За бажанням замовника для випуску неофіційної документації використовується тонкий пластик або дизайнерський картон. Застосовувані фарби мають найвищу якість, що дозволяє нанесеним зображення не вицвісти згодом.

Підготувавши матеріал для друку, в друкарні починають працювати над дизайном документів, який варіюється від суворого і нормативного (як у випадку з друком дипломів) до вільного і жартівливого (скажімо, при виготовленні вдячних грамот для співробітників).

Завершальні штрихи

Щоб створені дипломи, свідоцтва, сертифікати та грамоти в точності відповідали представленим шаблонам, роблять кольоропробу: саме з її допомогою визначають необхідні параметри кольору (для якісного друку документів).

Якщо друк грамот потрібно для їх вручення на корпоративному заході, обов'язковою складовою їх оформлення є нанесення фірмового логотипу. Використання технології тиснення дозволяє зробити це за допомогою різнокольорової фольги. Безумовно, нагородна продукція повинна «багато значити» для власника, а тому на документах завжди залишають поле для офіційної печатки компанії!

В якості післядрукарської обробки готових виробів можна вибрати глянсову або матову ламінацію, для якої застосовується плівка різного ступеня щільності. Вона додасть документу більш жорстку форму, зробивши його особливо привабливим і вологостійким.

Примеры дизайна грамот и дипломов

Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Ошибка!

Введенные Вами данные не правильные!