Ласкаво просимо!

Дидактичні матеріали для розвитку дітей

Друк буклетів

Форма замовлення


Доставка печатной продукции по всей Украине

Друкарня Едельвейс і К здійснює доставку по всій Україні!
Телефони для зв'язку з операторами в друкарні:
+38 (068) 98-600-16

Друк буклетів
Формат - А5, А4, А3
 
Тип друку - повний колір
 
Післядрукарська обробка - без покриття
 
Кількість згинів - два
 
Матеріал - крейдований папір
Печать буклетов Читать статью
Посмотреть работы

Буклет А4, полноцветный, двухсторонний, 2 фальца, бумага мелованная, без дизайна

Друк буклетів

В даний час одним з найбільш поширених різновидів рекламної продукції називають буклети. По суті це складені в кілька разів паперові листи з ілюстраціями і текстом інформаційного або рекламного характеру.

При замовленні на друк буклетів клієнт отримує барвисті друковані видання, які здебільшого є чимось середнім між презентаційними листівками і рекламними брошурами. Але в порівнянні з листівками інформативність буклетів вище. Більш того, кожен з таких «коротких путівників» не тільки несе чималу кількість інформації, але також зберігає головне достоїнство листівки - особливу компактність.

Процес згинання (складання) паперу в один, два, три і більше разів називається фальцюванням, причому кожна лінія складання носить назву фальц. В сучасних друкарнях цей процес відбувається автоматично шляхом прокатування складеного аркуша паперу між валами фальцювальної машини. Лінія згину при цьому виходить рівною і акуратною.

Якщо друк буклетів з більш щільного паперу або картону, застосовується ще один метод обробки - бігування, який дозволяє зробити більш акуратний фальц. Процес біговки - це нанесення бороздок (бігів) шляхом продавлюванням. Якщо цього не зробити перед фальцюванням на щільному папері, папір може лопнути з однієї зі сторін, внаслідок чого віддрукована партія буклетів вийде бракованою.

Виготовлення буклетів - один з найбільш швидких і економічно вигідних способів анонсування нової лінії товарів, промозаходів, знижкових акцій. На сторінках цих видань можна досить докладно розповісти про компанію та повний спектр послуг, що надаються.

Найбільш затребувані в рекламі буклети А4, які складені двома згинами розміром 10 × 21 см. Такий буклет має нижчу собівартість (в порівнянні з брошурою), але настільки ж інформативний, як листівка, що і зробило його популярним. Крім цього, зустрічаються багатосторінкові буклети форматів А3, А4, А5.

Ці незамінні видання традиційно друкуються на крейдованому папері різної щільності (115-150 г / м2). Варто зазначити, що від щільності матеріалу безпосередньо залежить довговічність і презентабельний зовнішній вигляд готових буклетів.

Замовляючи буклети рекламного характеру, можна збільшити ефективність присутності компанії на різних виставках, торгових форумах або презентаціях, а також привернути увагу споживачів акціями і масовими розпродажами. Не секрет, що реклама в буклетах - найкраща помічниця при спілкуванні з клієнтами в офісі або магазині. Також ці невеликі книжечки розсилають поштою. Крім того, театральні та концертні програми традиційно виготовляють у вигляді буклетів.

При розробці цієї рекламної продукції слід пам'ятати про її повсюдне поширення (виставки, ярмарки, презентації, за допомогою адресної розсилки і т. Д.). Отже, потрібно вибрати оптимальний варіант формату, паперу, способу друку (при друку великих і збірних тиражів використовують, як правило, офсетний друк) і створити дизайн, який на належному рівні представить компанію, її товар або послугу. Зазвичай в процесі роботи фахівці спираються на вже існуючий фірмовий стиль замовника і призначення буклету.

Маркетологи підкреслюють: витрати на друк буклетів завжди себе окупають, а тому настільки інформативні і компактні друковані видання на протязі довгих років не втрачають своєї популярності.

Що саме відрізняє буклети, надруковані в друкарні «Едельвейс і К»? В першу чергу, привабливий дизайн і висока якість друку! При цьому варто відзначити, що продукція компанії відповідає загальноприйнятим вимогам якості.

Примеры дизайна буклетов

Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Ошибка!

Введенные Вами данные не правильные!