Ласкаво просимо!

Дидактичні матеріали для розвитку дітей

Друк плакатів

Форма замовлення


Доставка печатной продукции по всей Украине

Друкарня Едельвейс і К здійснює доставку по всій Україні!
Телефони для зв'язку з операторами в друкарні:
+38 (068) 98-600-16

Друк плакатів
Формат максимальний - 500 х 700 мм
 
Тип друку - повний колір
 
Післядрукарська обробка - без покриття
 
Матеріал - крейдований, офсетний папір
Статья о печати плакатов Читать статью
Посмотреть работы

Друк плакатів

Зовнішня реклама по праву вважається одним з найбільш масових рекламних засобів, адже вона щодня охоплює сотні і тисячі потенційних споживачів. Уявіть, скільки людей щодня проходить повз великі постери і плакати! Закон сприйняття свідчить: чим більше в зовнішній рекламі неординарності, нестандартності і незвичайності, -тим довше термін її дії на потенційних клієнтів. Звичайно, в цьому випадку надзвичайно важливі якість і техніка виготовлення рекламного носія!

Рекламний плакат являє собою рекламоносій формату А3 і більше з кольоровими зображеннями і запам'ятовучими слоганами. Найчастіше застосовують односторонній друк плакатів на крейдованому або офсетному папері. Це друковане видання незамінне в оформленні виставкових / торгових / демонстраційних стендів, а також при закупівлі рекламних площ.

Що ж стосується рекламного постера, то він є не менш затребуваним видом зовнішньої реклами. Такий виріб виготовляється за аналогічною технологією і виконує схожі функції (з єдиною відмінністю - менш великим розміром).

Власна виробнича база друкарні «Едельвейс і К» дозволяє максимально зручно, швидко і вигідно надрукувати плакати і постери форматом до 500 х 700 мм. Завдяки надійній техніці, якісним європейським матеріалами, вищому професіоналізму кожного співробітника компанії виготовлення плакатів стає можливим в найкоротші терміни.

У замовника друкарні щоразу є можливість вибрати, на якому саме матеріалі створити плакат. Так, застосування крейдованого паперу забезпечує кращий блиск готового виробу, а використання більш доступного офсетного аналога можна назвати доцільним в тому випадку, якщо термін розміщення плаката невеликий.

«Едельвейс і К» використовує для друку фарби високої якості, що дозволяє підвищити стійкість кольору до впливу вологи і сонячного світла. Це означає, що носій зовнішньої реклами буде гідно виглядати, привертаючи увагу клієнтів протягом тривалого часу.

Не витрачайте час на пошук більш вигідних пропозицій по друку плакатів і постерів! Звертайтеся до нас!

Примеры дизайна печати плакатов

Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Ошибка!

Введенные Вами данные не правильные!