Ласкаво просимо!

Дидактичні матеріали для розвитку дітей

Друк листівок

Форма замовлення


Доставка печатной продукции по всей Украине

Друкарня Едельвейс і К здійснює доставку по всій Україні!
Телефони для зв'язку з операторами в друкарні:
+38 (068) 98-600-16

Друк листівок
Формат - А4
 
Тип друку - повний колір
 
Післядрукарська обробка - без покриття
 
Матеріал - крейдований, офсетний, газетний папір
Печать листовок Читать статью
Посмотреть работы

Листовка А4 (210х297 мм в готовом виде), бумага мелованная, без дизайна

Друк листівок

Для того щоб компанія могла «засвітитися» на телебаченні, їй варто закласти серйозний бюджет на рекламу. Уп'ятеро дешевше сплачує орендар білборда розміром 3 х 6 м (включаючи вартість виготовлення рекламної поверхні). Але один рекламний щит - це не рекламна кампанія! Якщо на ці гроші замовити листівки і трохи сувенірної продукції і роздати їх на місцях продажів, такий хід стане вже невеликою рекламною кампанією. При цьому контактів з клієнтами в кінцевому підсумку буде набагато більше!

Конкурентам - бій!

Вручающий рекламну листівку споживачеві і одночасно потенційному клієнту в певний момент здатний повністю заволодіти увагою. Між іншим, в поєднанні з дегустацією продукції торгової марки такий промоушен може стати найбільш ефективним!

Довго чи коротко триватиме цей контакт - невідомо. Але зате вплив рекламного звернення не перервуть конкуренти, що відбувається під час блискавичної зміни аудіо- або телевізійних роликів.

Допоможи покупцеві!

Як відомо, завдання реклами в супермаркеті, аптеці або спеціалізованому магазині - організувати «зустріч» покупця з товаром. При цьому клієнти магазинів і аптек, які розглядають товари в торгових залах, більш схильні до покупок в тому випадку, коли вони отримують про товари всю необхідну інформацію. Якщо на тій чи іншій упаковці недостатньо потрібних даних, слід вказати їх на таких рекламних матеріалах, як листівки, друк яких доступна сьогодні в будь-якій друкарні. Але не все так просто ...

Якість перш за все

Перед тим як замовляти друк листівок, слід пам'ятати: висока якість друку грає на руку промоматеріалам! Адже в цьому випадку вкрай важливі чіткість і яскравість картинки, а від вірно підібраного кольору на листівках залежить позитивне або негативне ставлення споживачів до рекламованих товарів і послуг. А щоб «прожити» більше декількох секунд, спонукавши людей до дзвінків або візитів, листівки повинні бути особливо привабливими.

Офсет, цифра або різограф?

Основний акцент в друкарському бізнесі робиться на кольорові лазерні принтери, проте ризографи не втратили актуальності й донині: саме на таких апаратах виробляють прості листівки на офсетному та газетному папері, які не потребують особливої вишуканості та «вітражної» багатобарвності. Складні ж роботи виконують в основному офсетним і цифровим способом на крейдованому папері високої якості щільністю 115-150 г / м2.

У кращому форматі

Класична листівка - друкований листок без фальцювання (згинів) формату А4 з текстовою та графічною інформацією, нанесеною на одній або відразу двох сторонах.

Фахівці друкарні «Едельвейс і К» знають про те, що таке якісний і оперативний друк листівок. Творіть рекламу руками справжніх професіоналів!

Примеры дизайна листовок

Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Ошибка!

Введенные Вами данные не правильные!