Ласкаво просимо!

Дидактичні матеріали для розвитку дітей

Друк наклейок

Форма замовлення


Доставка печатной продукции по всей Украине

Друкарня Едельвейс і К здійснює доставку по всій Україні!
Телефони для зв'язку з операторами в друкарні:
+38 (068) 98-600-16

Друк наклейок
Формат максимальний - 297 х 420 мм
 
Тип друку - повний колір
 
Післядрукарська обробка - без покриття
 
Матеріал - самоклеючий папір
Статья про печать наклеек Читать статью

Друк наклейок

Такий вид нанесення зображення на продукцію, як наклейка, стає все більш поширеним в даний час. І подібна популярність зовсім не випадкова: процес друку наклейок підкупив сучасного замовника своєю простою, технологією виконання та різноманіттям варіантів застосування готової продукції зі стікерами-наклейками.

Друк наклейок та стікерів проводиться на самоклеючому папері різної щільності і кольору. При цьому «прилипливі картинки» можна наклеїти практично на будь-які поверхні, що робить їх незамінними для розміщення на автомобільному склі або для використання в якості товарних етикеток.

Наклейки - дійсно ефектний, дешевий, результативний спосіб донести до потенційних клієнтів всю необхідну інформацію. Їх використовують, оформляючи товари та сувенірну продукцію, інтер'єри виставок, конференцій, торговельних залів. Мабуть, в сучасному світі немає компанії, яка не використовує наклейки під час проведення рекламної кампанії!

Оформлюючи вітрини при проведенні акцій і наданні знижок, надрукувати наклейки поспішають і торгові представники. І тут немає нічого дивного, адже красиві накладні картинки різних кольорів відразу привертають увагу покупця!

Друкарня «Едельвейс і К» виконає замовлення на виготовлення наклейок будь-якого виду (фірмових, гарантійних, сувенірних і автомобільних). Наші фахівці не тільки прекрасно інформовані в технології друку наклейок, але і можуть розробити дизайн цих виробів, здатний вразити своєю оригінальністю. Багаторічний досвід і сучасне потужне обладнання - ключові фактори успішності поліграфічної технології, які дозволяють зробити наклейки найвищої якості.

В процесі виробництва рекламних наклейок використовують високоякісний білий або прозорий самоклеючий папір. Готові вироби можуть мати різну форму, а яскраві фарби лише додадуть їм вишуканості. Також за бажанням замовника виконуються послуги післядрукарської обробки наклейок (наприклад, ламінування і тиснення фольгою). І якщо самоклеючий папір продовжує термін їх застосування, то всі зовнішні ефекти гранично підвищують функціональність і покращують вигляд.

Друк стикерів виконується за допомогою офсетного або цифрового друку. Так, якщо замовнику потрібно створити гарні етикетки загальним тиражем понад 1 000 примірників, доступний офсетний метод друку підійде для цієї мети практично ідеально.

Наклейка - це відмінний рекламний і декоративний елемент поліграфічної продукції. Настільки ефектні друковані матеріали не тільки інтенсивно застосовують під час оформлення виставок, презентацій та акцій, а й замовляють на ювілеї чи весілля. Дизайнери друкарні «Едельвейс і К» готові проектувати ексклюзивні колоритні наклейки самого різного призначення. Загалом, варіантів маса, залишилося лише вибрати найбільш підходящий з них!

Ошибка!

Введенные Вами данные не правильные!