Ласкаво просимо!

Дидактичні матеріали для розвитку дітей

Друк візиток корпоративним клієнтам

Форма замовлення


Доставка печатной продукции по всей Украине

Друкарня Едельвейс і К здійснює доставку по всій Україні!
Телефони для зв'язку з операторами в друкарні:
+38 (068) 98-600-16

Друк візиток корпоративним клієнтам
Формат - 50 х 90 мм
 
Тип друку - повний колір
 
Післядрукарська обробка - покриття лаком
 
Матеріал - крейдований папір
Печать визиток Читать статью
Посмотреть работы

Визитка (50х90 мм в готовом виде), бумага мелованная, покрытые лаком

При печати визиток сборным тиражом стоимость 1000 шт. – 160 грн. с учетом дизайна

 

Друк візиток

Візитна картка - це прямокутний друкований виріб з щільного картону гарної якості, на яке друкарським способом наносяться ім'я власника і його контактні дані. Однак це не просто іменна картка, а лице людини, яка підкреслює і визначає його імідж, громадський статус, стиль життя, а в якійсь мірі - стає і відображенням характеру. І хоча коштує візитка недорого, вона приносить своєму власникові набагато більше!

Як правило, візитки роздають друзям-приятелям або залишають в потрібний час в потрібному місці. При цьому кожен напевно б хотів, щоб його візитка зберігалася у оточуючих як можна довше. «А що для цього потрібно?» - можете запитати Ви. Тут все просто: візитка повинна бути такою, що запам'ятовується, незвичайною і при цьому позбавленою непотрібних деталей!

Розміри стандартної візитки в нашій країні - 90 × 50 мм (так званий євростандарт - 85 × 55 мм). Іноді при виготовленні візиток дизайнери залишають з кожного боку по два міліметри на обрізку виробів. Незважаючи на свої маленькі розміри, візитка була і залишається важливим атрибутом стилю: саме з неї починається знайомство і саме по ній оцінюють незнайому людину.

Як відомо, якість друку візиток на щільних носіях завжди висока, а тому в цьому випадку найчастіше використовують крейдований папір щільністю 300 г / м2. Однак в умовах конкурентної боротьби кожна людина намагається робити все, щоб відрізнятися від інших. Кращого способу, ніж візитна картка на фактурному папері (з тисненням «льон») або на іншому дизайнерському матеріалі, годі й шукати. Вона приємна на дотик, дорого виглядає і дарує співрозмовнику відчуття, що його по-справжньому цінують!

Найбільш оперативним методом створення візиток вважається цифровий друк: він не потребує нічого, крім професіоналізму дизайнера і комп'ютерної техніки високої якості. Але для великих тиражів і друку з одним спуском смуг (збірних тиражів) більше підійде офсетний друк візиток, який дозволяє застосувати широку кольорову гаму і домогтися багаторазового зменшення ціни на друк.

Покроковий технологічний процес виготовлення візиток завжди відкриває виробництво відповідних фото- і друкованих форм (кліше), а також їх приладка. Після цього готові візитки додатково обробляють (сюди відносять процедури їх різання і фальцювання). Для правильної організації такого процесу не обійтися без застосування спеціальної техніки.

Надати візитці ефектний зовнішній вигляд дозволить суцільне УФ-лакування. У цьому випадку через трафарет на виріб наносять лак, закріплюючи його за допомогою сушіння під впливом ультрафіолетових променів. При цьому можна застосовувати глянцеві або матові лаки і їх поєднання.

Крім того, незвичайність візитних карток нерідко виявляється в заокругленні їх кутів. Ця процедура проводиться на спеціальному обладнанні, що гарантує абсолютну симетрію і чітко оброблені краї виробів.

Фахівці друкарні «Едельвейс і К» роблять все можливе для того, щоб візитки замовника залишали найсприятливіші враження! Подбайте про свій імідж і Ви!

Примеры дизайна визиток

Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Ошибка!

Введенные Вами данные не правильные!