Ласкаво просимо!

Дидактичні матеріали для розвитку дітей

Друк листівок

Форма замовлення


Доставка печатной продукции по всей Украине

Друкарня Едельвейс і К здійснює доставку по всій Україні!
Телефони для зв'язку з операторами в друкарні:
+38 (068) 98-600-16

Друк листівок
Формат - А4
 
Тип друку - повний колір
 
Післядрукарська обробка - тиснення золотом / сріблом, заокруглення, повне або часткове покриття лаком
 
Кількість згинів - два
 
Матеріал - крейдований папір, дизайнерський картон
Статья про печать открыток Читать статью
Посмотреть работы

Друк листівок

Підбираючи подарунки на свята, людина звикла доповнювати їх традиційними і сучасними атрибутами. Як правило, в такий «подарунковий набір» входять цукерки, квіти і, звичайно, вітальні листівки. І хоча сьогодні багато з подібних виробів є покупними і не мають будь-якої унікальністі, завжди можна звернутися в друкарню і замовити листівки, розроблені ексклюзивно для себе або для компанії-замовника.

Друк листівок на замовлення стає поширеним і дуже ефективним способом індивідуального вираження почуттів. Виготовляючи прикольні листівки з незвичайними деталями, фахівці друкарень поєднують в них елементи, які будуть особливо привабливими для кожного одержувача. Можливо, на це піде більше сил, часу і коштів, але за допомогою красивих листівок так легко приділити увагу інтересам знайомих і дорогих серцю людей!

Творчий процес виготовлення листівок на замовлення - це якесь чудо, коли з глибин свідомості дизайнерів народжуються яскраві образи, які складаються потім в неповторні і захоплюючі твори друку. Без сумніву, це значно спрощує для замовника рішення проблеми вибору, дозволяючи йому зробити все на свій власний смак і не ходити по магазинах у пошуках тієї самої кращої листівки, яка подобалася б винуватцю торжества і разом з тим відповідала святу!

В останні роки стрімко набирає популярність послуга виробництва на замовлення промоматеріалів, які оформилися в окремий сегмент ринку. Зразками цих рекламних інструментів є так звані листівки FlyCards, які нерідко красуються на стійках в багатьох ресторанах, кав'ярнях, кінотеатрах, салонах краси, банках, а потім опиняються прикріпленими біля робочого місця в офісі або ж у вітальні кімнаті будинку ...

Рекламна листівка позитивно впливає на поведінку споживача. З точки зору рекламодавця, який оплачує друк даних виробів, її можна не тільки розглядати, але і брати «на пам'ять». В такому випадку стає очевидним основна перевага подібної реклами - ненав'язливість.

Досвідчені поліграфісти та художники друкарні «Едельвейс і К» завжди готові надрукувати листівки А4 з двома фальцами (згинами), при цьому як на стандартному крейдованому папері, так і на ексклюзивному дизайнерському картоні. Слід пам'ятати і про те, що візуальна складова є одним з найважливіших чинників в цьому питанні. Щоб надати виробам неповторний, стильний і благородний вид, можна скористатися можливостями їх післядрукарської обробки - тисненням золотом або сріблом, заокругленням кутів, повним або частковим покриттям лаком.

«Едельвейс і К» передбачили можливість друку великого тиражу листівок, що особливо вигідно для будь-якого замовника. Для великих організацій і корпорацій подібна послуга стане відмінним способом зробити для своїх співробітників і клієнтів щось зовсім унікальне в своєму стилі. Коли мова йде про декілька сотень або навіть тисяч примірників, вартість офсетного друку листівок за одну одиницю продукції істотно знижується.

Несуттєві витрати на створення листівок майже невідчутні для бюджету великих компаній, а результати таких кроків приносять не тільки великі прибутки, а й підвищення статусу в очах клієнтів і бізнес-партнерів. Залишається лише правильно вибрати якісну друкарню, де зможуть виконати замовлення будь-якої складності!

Примеры печати открыток

Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Увеличить
Ошибка!

Введенные Вами данные не правильные!