Ласкаво просимо!

Реєстр для реєстрації нотаріальних дій 100 аркушів тверда палітурка (Старого зразку)

45.00 грн.

+ шт.
ЗАМОВИТИ

Швидке замовлення товару:

Реєстр для реєстрації нотаріальних дій 100 аркушів тверда палітурка (Старого зразку)

Опис

Артикул: 263668

РЕЄСТР ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ НОТАРІАЛЬНИХ ДІЙ 100 АРКУШІВ ТВЕРДА ПАЛІТУРКА РЕЄСТР ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ НОТАРІАЛЬНИХ ДІЙ 100 АРКУШІВ ТВЕРДА ПАЛІТУРКА

Для збільшення фото натисніть на нього

Повсякденна робота нотаріальних контор та їх працівників є законоврегульованою. Усі дії, що здійснюються нотаріальними працівниками, мають відповідати законодавству України і обов’язково фіксуватися на паперових носіях. Для цього існують спеціальні реєстерні книги. Саме в ній оформлюють реєстр нотаріальних дій, кожна з яких вказується під певним порядковим номером.

Обов’язково відповідний документ має бути прошнурований. Кількість сторінок зазначається і посвідчується печаткою. Порядок ведення реєстру для реєстрації нотаріальниїї дій потребує чітких каліграфічних записів у кожній графі журналу. Це дає змогу зафіксувати усі необхідні дані для подальшого опрацювання документної бази.

Представлені нотаріальні реєстри нашого виробництва відповідають усім законодавчим вимогам. Продукція, зокрема реєстр нотаріуса, виготовляється з якісного паперу формату А4 (стандартної щільності 80г/м2). Усі сторінки прошиті, прошнуровані. На кінцевій сторінці присутній засвідчувальний запис та печатка. Нотаріальні журнали поміщені в тверду палітурку. Назва зазначена на титульній сторінці.

Виготовлення продукції здійснюється з урахуванням усіх побажань та вподобань клієнта. Таким чином, реєстр реєстрації нотаріальних дій стає найбільш оптимальним рішенням для спеціаліста галузі. Для зручності користування у кожному нотаріальному журналі присутня стрічка-закладка.

Друк книг здійснюється на сторінках різної кількості – 100, 200 та 250. Кількість сторінок варіюється в залежності від побажань замовника.

Щоб замовити даний реєстр, але вже на 200 або 250 аркушів перейдіть за посиланнями:


У нас є усі необхідні номенклатурні книги для нотаріуса, а також реєстри, алфавітні матеріали, а також документи звітності і квитанційні записники. Продукція є в наявності, також виготовлення книг здійснюється на замовлення, з урахуванням усіх вимог.

Клікніть , щоб переглянути перечень усіх книг та реєстрів для нотаріуса.

Реєстр нотаріуса виконанй згідно додадтку 23 до Наказу Міністерства Юстиції України від 22.12.2010 № 3253/5. Нижче Ви можете ознайомитись із зображенням внутрішніх сторінок: (для збільшення зображення клікніть на нього)

РЕЄСТР ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ НОТАРІАЛЬНИХ ДІЙ 100 АРКУШІВ ТВЕРДА ПАЛІТУРКА
Реєстр для реєстрації нотаріальних дій 100 аркушів тверда палітурка (Старого зразку) Реєстр для реєстрації нотаріальних дій 100 аркушів тверда палітурка (Старого зразку) Реєстр для реєстрації нотаріальних дій 100 аркушів тверда палітурка (Старого зразку)

Продукти з цієї категорії:

Помилка!

Неправильно введений номер телефону!

Найменування товару Кількість Ціна Видалити

Реєстр для реєстрації нотаріальних дій 100 аркушів тверда палітурка (Старого зразку)

263668

+ шт.
45.00грн
Сума: 0 грн ПродовжитиОформити покупку

Перемістити
у список бажань

Видалити
без збереження

Відміна