Добро пожаловать!

Папка архівна для прошивки документів

17.00 грн.

+ шт.
ЗАКАЗАТЬ

Быстрый заказ одного товара:

Папка архівна для прошивки документів

Описание

Артикул: 264530

ПАПКА АРХІВНА ДЛЯ ПРОШИВКИ ДОКУМЕНТІВ ПАПКА АРХІВНА ДЛЯ ПРОШИВКИ ДОКУМЕНТІВ

Для збільшення фото натисніть на нього

Правильна організація документообігу відіграє важливу роль у ефективній роботі успішного підприємства чи компанії. Одним з найважливіших елементів для упорядкування робочого процесу є вибір відповідних архівних папок. Якщо у вас виникла необхідність придбати архівну папку для прошивки документів то необхідно впевнитись, що вона відповідає всім обов’язковим нормам та чинним поліграфічним стандартам, маючи чітко регламентований розмір та форму.

Архівна папка для прошивки документів виготовлена з щільного переплетеного картону та має внутрішній клапан для підшивки документів. Товщина картону складає 1,5мм. Стандартний розмір папки 23х32 см. Місткість папки – до 150 сторінок формату А4. Доступна у декількох кольорах обкладинки, зазвичай це синій або червоний.

Точна оформлена архівна система дозволить значно полегшити обробку вхідної документації та підтримувати порядок у роботі офісу. Крім звичайних архівних папок у поліграфії Едельвейс і К також доступні наступні види папок:

  • Папка-бокс з клапаном на резинці (папка-бокс більш якісно захищає вміст від потрапляння пилу та сонячного світла тому більше підходить для особливо важливої документації, яка потребує тривалого зберігання, зручно застібається на резинку);
  • Папка-бокс з титулкою на зав'язках (містить титульну сторінку відповідну до чинного законодавства України, додатково фіксується за допомогою високоякісних зав’язок, конструкція папки захищає документи від пилу та сонячного світла).

Доставка безкоштовна у будь-яку точку Вінницької області.

Нижче Ви можете ознайомитись із зображенням внутрішніх сторінок: (для збільшення зображення клікніть на нього)

ПАПКА АРХІВНА ДЛЯ ПРОШИВКИ ДОКУМЕНТІВ
Папка архівна для прошивки документів Папка архівна для прошивки документів Папка архівна для прошивки документів

Продукты из этой категории:

Ошибка!

Неправильно введен номер телефона!

Наименование товара Количество Цена Удалить

Папка архівна для прошивки документів

264530

+ шт.
17.00грн
Сумма: 0 грн ПродолжитьОформить покупку

Переместить
в список желаний

Удалить
без сохранения

Отмена