Ласкаво просимо!

Дидактичні матеріали для розвитку дітей

Циркулі і готовальні

Купити циркуль в Вінниці важливо кожному школяреві і кресляру. Купивши готовальню в Вінниці, Ви додатково отримаєте набір інших корисних інструментів

Фильтр

Сортировка

Бренд

Выбрать

У КОШИК
88
88
88
88

Пропонуємо купити циркулі і готовальні

Уявіть, наскільки хаотичною і кричуще позбавленою смаку була б сучасна архітектура, якби людина не винайшла циркуль і інші незамінні креслярські інструменти! Однак високоякісна «чертіжка» важлива не тільки для досвідчених професіоналів, а й для школярів, які освоюють важливі принципи побудови та вимірювання простору.

Центральною приналежністю в складі шкільної готовальні можна назвати старий добрий циркуль - один з найдавніших креслярських інструментів в історії розвитку людства.

Ось уже котрий рік попит на шкільні готовальні стабільний. Популярністю користуються найчастіше пластмасові циркулі і креслярські приналежності з металу (латуні й алюмінію). При цьому питанням «Де купити циркулі?» покупці задаються переважно перед новим навчальним роком.

Розглянемо конструкцію циркуля на прикладі його основного елемента - штанги. Професійні циркулі виготовляють з металу підвищеної жорсткості, що робить похибку креслення мінімальною (як правило, з латуні і її сплавів). Що стосується вищезазначених штанг популярних знарядь праці, то їх роблять із самих різних матеріалів.

Так, пластикові штанги зустрічаються, наприклад, в навчальних моделях. З одного боку, вони легше для дітей, їх можна фарбувати в яскраві кольори, вони мають невисоку вартість. З іншого боку, страждає їх точність, проте для дітей це не має значення, так як головне в такому випадку - вчитися працювати з циркулем.

Штанги циркулів з легких сплавів (переважно цинко-магнієвих) майже невагомі, їх легко обробити, їх вартість невисока. Нерідко застосовують і порожнисті штанги: коли метал загинається для обсягу і відсутня всередині виробу. Це економить вагу і знижує ціну циркуля, впливаючи на його стійкість і точність.

Як правило, зі сталі виготовляють штанги класичних циркулів. Їх роблять із цільного або загнутого бруска. Цілісні штанги є перевагою, адже вони володіють високою точністю. Перед тим, як купити циркуль, рекомендуємо випробувати його штангу на жорсткість: якщо вона «ходить», точність буде не на висоті!

Ошибка!

Введенные Вами данные не правильные!