Ласкаво просимо!

Дидактичні матеріали для розвитку дітей

Олівці механічні

Механічний олівець - найкраща альтернатива грифельному аналогу. Купивши механічні олівці у Вінниці, Ви отримаєте вироби, м'яко ковзаючі по паперу

Фильтр

Сортировка

Бренд

Выбрать

39
39
39
39
39
39
39

Пропонуємо купити механічні олівці

Перший механічний олівець винайшов американець Алонсо Таунсенд Крос ще в далекому 1869 році. Інструмент являв собою залізну трубку, з якої при необхідності висувався стрижень, що пише. Без сумніву, такий корисний винахід і вплинув на розвиток досить великої групи канцелярського приладдя - механічних олівців.

Додаткова зручність механічного олівця досягається застосуванням замінного графітового стержня. Однак важливо вміти відрізняти автоматичний олівець від цангового. Так, автоматичний механічний олівець з маленьким діаметром грифеля (що не перевищує, як правило, 0.5 мм) прекрасно підходить для проведення тонких ліній. У цангових олівцях графітовий стрижень утримує спеціальний затискач - цанга. При цьому грифель в такому олівці може бути тієї ж товщини, що і в простому. Саме тому, на відміну від автоматичних механічних олівців, цанговий олівець годиться для малювання ліній різної товщини.

Сучасні механічні олівці функціонують за рахунок використання тонкого графітового стержня (з досить великим вибором ступеня твердості і діаметра грифеля). Практично будь-який механічний олівець забезпечений ластиком, який вмонтований під ковпачок. Аналогічно простому олівцю цей інструмент для малювання дає сірий тон, який дуже легко стирається гумкою. Але, на відміну від простого, автоматичний олівець забезпечує особливо м'яке ковзання і має підвищену зносостійкість.

Головна перевага даного інструменту полягає в тому, що його не потрібно заточувати; грифель поступово висувається зі спеціального тримача, дає тонку лінію, що вельми зручно для точного опрацювання дрібних деталей і легких начерків. Однак перш ніж купити механічний олівець, необхідно зрозуміти алгоритми його роботи! Так, наприклад, цю письмову приналежність слід застосовувати вміло і акуратно, попередньо освоївши навички креслення звичайними олівцями.

Ошибка!

Введенные Вами данные не правильные!