Ласкаво просимо!

Дидактичні матеріали для розвитку дітей

Копіювальний папір (копірка)

Копірка все так само популярна, як і двісті років тому. Якщо і для Вас актуально завжди мати під рукою «розмножувальний папір», купіть копірку в Вінниці!

Фильтр

Сортировка

Бренд

Выбрать

У КОШИК
45
45
45

Пропонуємо купити папір копіювальний

Копіювальний папір (більш відомий в розмовній мові як копірка) - матеріал тонкої структури, на одній стороні якого є особливий фарбувальний шар. Саме цей шар дозволяє, купивши копіювальний папір, зробити з її допомогою кілька копій одного зображення в процесі письма кульковою ручкою, створення ескізу олівцем, друку на друкарській машинці або стрічковому / матричному принтері.

У 1806 році Ральф Веджвуд з Великобританії створив перший папір-копірку. Він служив для справного функціонування спеціального пристрою для сліпих, що дозволяє виводити букви, застосовуючи замість популярних в ту пору гусячого пір'я металеве стило. Пристрій включав два аркуша паперу, між якими проклали додатковий лист, просочений друкарською фарбою і спеціальним чином висушений (винахідник назвав це «carbon paper», що в перекладі означало щось на кшталт «вугільний папір»). Тиск палички для письма переносив чорнило на інший аркуш, а «тримати рядок» дозволяли горизонтально натягнуті струни.

Приблизно в той же час до аналогічної ідеї додумався Кулібін з Італії на ім'я Пеллегріно Туррі, захоплений юною графинею Кароліною Фантоні, яка втратила зір після тривалої хвороби. Туррі розробив для своєї пасії друкарську машинку (випередивши хід часу більш ніж на шістдесят років!), Яка крізь особливий «чорний папір» залишала на паперовому аркуші сенсаційні буквені відбитки!

У 1820 році широко поширеним став копіювальний папір на основі сажі, а в 1870 - сажу змішали зі спеціальною мастикою. Завдяки цьому можна було купити копірку, більш стійку до забруднення.

До сих пір особливою популярністю користується чорна копірка як матеріал для пишучих машин і фіолетовий копіювальний папір для рукописів. Сучасні ж виробники випускають папір самих різних кольорів, в тому числі синій.

Ошибка!

Введенные Вами данные не правильные!