Ласкаво просимо!

Журнал реєстрації звернень, що надійшли під час прийому фізичних та юридичних осіб

60.00 грн.

+ шт.
ЗАМОВИТИ

Швидке замовлення товару:

Журнал реєстрації звернень, що надійшли під час прийому фізичних та юридичних осіб

Опис

Артикул: 263785

ЖУРНАЛ РЕЄСТРАЦІЇ ЗВЕРНЕНЬ, ЩО НАДІЙШЛИ ПІД ЧАС ПРИЙОМУ ФІЗИЧНИХ ТА ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ЖУРНАЛ РЕЄСТРАЦІЇ ЗВЕРНЕНЬ, ЩО НАДІЙШЛИ ПІД ЧАС ПРИЙОМУ ФІЗИЧНИХ ТА ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

Для збільшення фото натисніть на нього

Усі дії та робочі процеси працівника нотаріальної контори підпорядковані законодавчим нормам і правилам. Дотримання злагодженого і чіткого алгоритму дій забезпечує якісну роботу. Послідуюча діяльність з документною базою стає в рази легшою, якщо нотаріус в ході застосування власних професійних навичок використовує номенклатурний журнал і відповідного типу реєстр, тому для більшої зручності та комфорту ми пропонуємо скористатись нашими послугами і купити алфавітні книги обліку та реєстрації наказів, реєстри, папки чи журнали. Нашим завданням є полегшення та прискорення роботи нотаріату завдяки використанню нашої поліграфічної продукції.

В торгівельному домі “Едельвейс” ви можете придбати журнал реєстрації звернень, що надійшли під час прийому фізичних та юридичних осіб. Він має формат А4, тверду обкладинку, повністю прошитий та надрукований на папері щільністю 80г/м^2. Журнал виконаний відповідно до Наказу Міністерства юстиції України від 22.12.2010 № 3253/5 «Про затвердження Правил ведення нотаріального діловодства», та виготовлений з дотриманням всіх необхідних та сучасних стандартів номенклатури. Журнал реєстрації звернень, що надійшли під час прийому фізичних та юридичних осіб є невід’ємною складовою організації нотаріальної номенклатури і має бути якісно виконаний, оскільки зберігається 75 років.

Також ви маєте можливість замовити нотаріальну номенклатуру з бажаними параметрами чи за певним макетом. На вибір ми можемо змінити формат книги, колір, кількість аркушів або навіть тип матеріалу обкладинки, будь-що для ваших особливих потреб.

Нижче Ви можете ознайомитись із зображенням внутрішніх сторінок: (для збільшення зображення клікніть на нього)

ЖУРНАЛ РЕЄСТРАЦІЇ ЗВЕРНЕНЬ, ЩО НАДІЙШЛИ ПІД ЧАС ПРИЙОМУ ФІЗИЧНИХ ТА ЮРИДИЧНИХ ОСІБ
Журнал реєстрації звернень, що надійшли під час прийому фізичних та юридичних осіб Журнал реєстрації звернень, що надійшли під час прийому фізичних та юридичних осіб Журнал реєстрації звернень, що надійшли під час прийому фізичних та юридичних осіб

Продукти з цієї категорії:

Помилка!

Неправильно введений номер телефону!

Найменування товару Кількість Ціна Видалити

Журнал реєстрації звернень, що надійшли під час прийому фізичних та юридичних осіб

263785

+ шт.
60.00грн
Сума: 0 грн ПродовжитиОформити покупку

Перемістити
у список бажань

Видалити
без збереження

Відміна