Добро пожаловать!

Журнал реєстрації вхідних документів, 100 аркушів

75.00 грн.

+ шт.
ЗАКАЗАТЬ

Быстрый заказ одного товара:

Журнал реєстрації вхідних документів, 100 аркушів

Описание

Артикул: 263784

ЖУРНАЛ РЕЄСТРАЦІЇ ВХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ, 100 АРКУШІВ ЖУРНАЛ РЕЄСТРАЦІЇ ВХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ, 100 АРКУШІВ

Для збільшення фото натисніть на нього

Усі дії та робочі процеси працівника нотаріальної контори підпорядковані законодавчим нормам і правилам. Дотримання злагодженого і чіткого алгоритму дій забезпечує якісну роботу. Послідуюча діяльність з документною базою стає в рази легшою, якщо нотаріус в ході застосування власних професійних навичок використовує номенклатурний журнал і відповідного типу реєстр, тому для більшої зручності та комфорту ми пропонуємо скористатись нашими послугами і купити алфавітні книги обліку та реєстрації наказів, реєстри, папки чи журнали. Нашим завданням є полегшення та прискорення роботи нотаріату завдяки використанню нашої поліграфічної продукції.

В торгівельному домі “Едельвейс” ви можете придбати журнал реєстрації вхідних документів на 100 аркушів. Він має формат А4, тверду обкладинку, повністю прошитий та надрукований на папері щільністю 80г/м^2. Журнал виконаний відповідно до Наказу Міністерства юстиції України від 22.12.2010 № 3253/5 «Про затвердження Правил ведення нотаріального діловодства», та виготовлений з дотриманням всіх необхідних та сучасних стандартів номенклатури. Журнал реєстрації вхідних документів є невід’ємною складовою організації нотаріальної номенклатури і має бути якісно виконаний, оскільки зберігається 75 років.

Також ви маєте можливість замовити нотаріальну номенклатуру з бажаними параметрами чи за певним макетом. На вибір ми можемо змінити формат книги, колір, кількість аркушів або навіть тип матеріалу обкладинки, будь-що для ваших особливих потреб.

Нижче Ви можете ознайомитись із зображенням внутрішніх сторінок: (для збільшення зображення клікніть на нього)

ЖУРНАЛ РЕЄСТРАЦІЇ ВХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ, 100 АРКУШІВ
Журнал реєстрації вхідних документів, 100 аркушів Журнал реєстрації вхідних документів, 100 аркушів Журнал реєстрації вхідних документів, 100 аркушів

Продукты из этой категории:

Ошибка!

Неправильно введен номер телефона!

Наименование товара Количество Цена Удалить

Журнал реєстрації вхідних документів, 100 аркушів

263784

+ шт.
75.00грн
Сумма: 0 грн ПродолжитьОформить покупку

Переместить
в список желаний

Удалить
без сохранения

Отмена