Ласкаво просимо!

Журнал обліку відбитків печаток та штампів, 20 аркушів

56.10 грн.

+ шт.
ЗАМОВИТИ

Швидке замовлення товару:

Журнал обліку відбитків печаток та штампів, 20 аркушів

Опис

Артикул: 263781

ЖУРНАЛ ОБЛІКУ ВІДБИТКІВ ПЕЧАТОК ТА ШТАМПІВ, 20 АРКУШІВ ЖУРНАЛ ОБЛІКУ ВІДБИТКІВ ПЕЧАТОК ТА ШТАМПІВ, 20 АРКУШІВ
 

Для збільшення фото натисніть на нього

Усі дії та робочі процеси працівника нотаріальної контори підпорядковані законодавчим нормам і правилам. Дотримання злагодженого і чіткого алгоритму дій забезпечує якісну роботу. Послідуюча діяльність з документною базою стає в рази легшою, якщо нотаріус в ході застосування власних професійних навичок використовує номенклатурний журнал і відповідного типу реєстр, тому для більшої зручності та комфорту ми пропонуємо скористатись нашими послугами і купити алфавітні книги обліку та реєстрації наказів, реєстри, папки чи журнали. Нашим завданням є полегшення та прискорення роботи нотаріату завдяки використанню нашої поліграфічної продукції.

В торгівельному домі “Едельвейс” ви можете придбати журнал обліку відбитків печаток та штампів на 20 аркушів . Він має формат А4, тверду обкладинку, повністю прошитий та надрукований на папері щільністю 80г/м^2. Матеріал палітурки – цупкий бумвініл синього кольору. Журнал виконаний відповідно до Наказу Міністерства юстиції України від 22.12.2010 № 3253/5 «Про затвердження Правил ведення нотаріального діловодства», та виготовлений з дотриманням всіх необхідних та сучасних стандартів номенклатури. Журнал обліку відбитків печаток та штампів є невід’ємною складовою відповідних нотаріальних журналів реєстерного типу і має бути якісно виконаний, оскільки зберігається 75 років.

Також ви маєте можливість замовити нотаріальну номенклатуру з бажаними параметрами чи за певним макетом. На вибір ми можемо змінити формат книги, колір, кількість аркушів або навіть тип матеріалу обкладинки, будь-що для ваших особливих потреб.

Нижче Ви можете ознайомитись із зображенням внутрішніх сторінок: (для збільшення зображення клікніть на нього)

ЖУРНАЛ ОБЛІКУ ВІДБИТКІВ ПЕЧАТОК ТА ШТАМПІВ, 20 АРКУШІВ

Журнал обліку відбитків печаток та штампів, 20 аркушів Журнал обліку відбитків печаток та штампів, 20 аркушів Журнал обліку відбитків печаток та штампів, 20 аркушів

Продукти з цієї категорії:

Помилка!

Неправильно введений номер телефону!

Найменування товару Кількість Ціна Видалити

Журнал обліку відбитків печаток та штампів, 20 аркушів

263781

+ шт.
56.10грн
Сума: 0 грн ПродовжитиОформити покупку

Перемістити
у список бажань

Видалити
без збереження

Відміна