Ласкаво просимо!

Розносна книга для місцевої кореспонденції, 50 аркуші

60.00 грн.

Товару немає в наявності!
Розносна книга для місцевої кореспонденції, 50 аркуші

Опис

Артикул: 263796

РОЗНОСНА КНИГА ДЛЯ МІСЦЕВОЇ КОРЕСПОНДЕНЦІЇ, 50 АРКУШІВ РОЗНОСНА КНИГА ДЛЯ МІСЦЕВОЇ КОРЕСПОНДЕНЦІЇ, 50 АРКУШІВ

Для збільшення фото натисніть на нього

Усі дії та робочі процеси працівника нотаріальної контори підпорядковані законодавчим нормам і правилам. Дотримання злагодженого і чіткого алгоритму дій забезпечує якісну роботу. Послідуюча діяльність з документною базою стає в рази легшою, якщо нотаріус в ході застосування власних професійних навичок використовує номенклатурний журнал і відповідного типу реєстр, тому для більшої зручності та комфорту ми пропонуємо скористатись нашими послугами і купити алфавітні книги обліку та реєстрації наказів, реєстри, папки чи журнали. Нашим завданням є полегшення та прискорення роботи нотаріату завдяки використанню нашої поліграфічної продукції.

В торгівельному домі “Едельвейс” ви можете придбати розносну книгу для місцевої кореспонденції на 50 аркушів. Вона має формат А4, тверду обкладинку, повністю прошитий та надрукований на папері щільністю 80г/м^2. Матеріал палітурки – цупкий бумвініл синього кольору. Книга виконана відповідно до Наказу Міністерства юстиції України від 22.12.2010 № 3253/5 «Про затвердження Правил ведення нотаріального діловодства», та виготовлена з дотриманням всіх необхідних та сучасних стандартів номенклатури. Розносна книга для місцевої кореспонденції є невід’ємною складовою відповідних нотаріальних журналів реєстерного типу і має бути якісно виконана, оскільки зберігається 75 років.

Також ви маєте можливість замовити нотаріальну номенклатуру з бажаними параметрами чи за певним макетом. На вибір ми можемо змінити формат книги, колір, кількість аркушів або навіть тип матеріалу обкладинки, будь-що для ваших особливих потреб.

Нижче Ви можете ознайомитись із зображенням внутрішніх сторінок: (для збільшення зображення клікніть на нього)

РОЗНОСНА КНИГА ДЛЯ МІСЦЕВОЇ КОРЕСПОНДЕНЦІЇ, 50 АРКУШІВ
Розносна книга для місцевої кореспонденції, 50 аркуші Розносна книга для місцевої кореспонденції, 50 аркуші Розносна книга для місцевої кореспонденції, 50 аркуші

Продукти з цієї категорії:

Помилка!

Неправильно введений номер телефону!

Найменування товару Кількість Ціна Видалити

Розносна книга для місцевої кореспонденції, 50 аркуші

263796

+ шт.
60.00грн
Сума: 0 грн ПродовжитиОформити покупку

Перемістити
у список бажань

Видалити
без збереження

Відміна