Добро пожаловать!

Реєстр для реєстрації нотаріальних дій 200 аркушів тверда палітурка

75.00 грн.

+ шт.
ЗАКАЗАТЬ

Быстрый заказ одного товара:

Реєстр для реєстрації нотаріальних дій 200 аркушів тверда палітурка

Описание

Артикул: 263767

РЕЄСТР ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ НОТАРІАЛЬНИХ ДІЙ 200 АРКУШІВ ТВЕРДА ПАЛІТУРКА РЕЄСТР ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ НОТАРІАЛЬНИХ ДІЙ 200 АРКУШІВ ТВЕРДА ПАЛІТУРКА

Для збільшення фото натисніть на нього

Повсякденна робота нотаріальних контор та їх працівників є законоврегульованою. Усі дії, що здійснюються нотаріальними працівниками, мають відповідати законодавству України і обов’язково фіксуватися на паперових носіях. Для цього існують спеціальні реєстерні книги. Саме в ній оформлюють реєстр нотаріальних дій, кожна з яких вказується під певним порядковим номером.

Обов’язково відповідний документ має бути прошнурований. Кількість сторінок зазначається і посвідчується печаткою. Порядок ведення реєстру для реєстрації нотаріальниїї дій потребує чітких каліграфічних записів у кожній графі журналу. Це дає змогу зафіксувати усі необхідні дані для подальшого опрацювання документної бази.

Представлені нотаріальні реєстри нашого виробництва відповідають усім законодавчим вимогам. Продукція, зокрема реєстр нотаріуса, виготовляється з якісного паперу формату А4 (стандартної щільності 80г/м2). Усі сторінки прошиті, прошнуровані. На кінцевій сторінці присутній засвідчувальний запис та печатка. Нотаріальні журнали поміщені в тверду палітурку. Назва зазначена на титульній сторінці.

Виготовлення продукції здійснюється з урахуванням усіх побажань та вподобань клієнта. Таким чином, реєстр реєстрації нотаріальних дій стає найбільш оптимальним рішенням для спеціаліста галузі. Для зручності користування у кожному нотаріальному журналі присутня стрічка-закладка.

Друк книг здійснюється на сторінках різної кількості – 100, 200 та 250. Кількість сторінок варіюється в залежності від побажань замовника.

Щоб замовити даний реєстр, але вже на 100 або 250 аркушів перейдіть за посиланнями:


У нас є усі необхідні номенклатурні книги для нотаріуса, а також реєстри, алфавітні матеріали, а також документи звітності і квитанційні записники. Продукція є в наявності, також виготовлення книг здійснюється на замовлення, з урахуванням усіх вимог.

Клікніть , щоб переглянути перелік усіх книг та реєстрів для нотаріуса.

Реєстр нотаріуса виконаний згідно додадтку 23 до Наказу Міністерства Юстиції України від 22.12.2010 № 3253/5. Нижче Ви можете ознайомитись із зображенням внутрішніх сторінок: (для збільшення зображення клікніть на нього)

РЕЄСТР ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ НОТАРІАЛЬНИХ ДІЙ 200 АРКУШІВ ТВЕРДА ПАЛІТУРКА
Реєстр для реєстрації нотаріальних дій 200 аркушів тверда палітурка Реєстр для реєстрації нотаріальних дій 200 аркушів тверда палітурка Реєстр для реєстрації нотаріальних дій 200 аркушів тверда палітурка

Продукты из этой категории:

Ошибка!

Неправильно введен номер телефона!

Наименование товара Количество Цена Удалить

Реєстр для реєстрації нотаріальних дій 200 аркушів тверда палітурка

263767

+ шт.
75.00грн
Сумма: 0 грн ПродолжитьОформить покупку

Переместить
в список желаний

Удалить
без сохранения

Отмена