Ласкаво просимо!

Маркер водостійкий Buromax 2 мм сіний (BM.8700-02)

7.00 грн.

+ шт.
ЗАМОВИТИ

Швидке замовлення товару:

Маркер водостійкий Buromax 2 мм сіний (BM.8700-02)

Опис

Артикул: 226582

Яскраві, насичені, високо контрастні чорнило перманентних маркерів BUROMAX стійкі до стирання, дії вологи (водостійкі), вигоряння - впливу УФ-променів (світлостійкі), а також інших атмосферних впливів.

Написи, зроблені перманентними маркерами BUROMAX відмінно витримують різні умови, як поза, так і всередині приміщення. Універсальне використання забезпечується можливістю перманентних маркерів BUROMAX наносити написи на практично будь-які поверхні: папір, картон, дерево, гуму, кераміку, пластик, скло, метал, шкіру, тканину і т. д.

Зносостійкий пишучий вузол з гладким пористим пулевідной наконечником забезпечує насичену і чітку лінію листи з товщиною від 2 до 4 мм, яка може варіюватися в залежності від натиску і нахилу при листі. Вузол і наконечник перманентних маркерів BUROMAX витримують сильний тиск і натиск без втрати своїх функціональних властивостей. Завдані написи швидко висихають (швидкість висихання написи - до 5 с), завдяки високоякісним чорнила на спиртовій основі.

Маючи високий запас чорнила в стрижні і корпусу з первинного PP (поліпропілену), що не допускає повітря до стрижня і швидке висихання, маркери BUROMAX будуть довго служити своєму власникові.

Прекрасно підходять як для професійного використання (маркування на складі, роботи у рамках логістичних процесів, маркування в ритейлі), так і для побутового використання всередині і поза приміщеннями (персоналізація особистих речей і дитячих шкільного приладдя, спортивного і туристичного інвентарю, маркування різних поверхонь в саду , гаражах, майстерень і т. д.).

Ви бажаєте дізнатися багато цікавого про обраний товар? Читайте нашу статтю: Познакомьтесь с Мастером письма и рисования – купите маркер в Виннице! (часть первая)

Продукти з цієї категорії:

Помилка!

Неправильно введений номер телефону!

Найменування товару Кількість Ціна Видалити

Маркер водостійкий Buromax 2 мм сіний (BM.8700-02)

226582

+ шт.
7.00грн
Сума: 0 грн ПродовжитиОформити покупку

Перемістити
у список бажань

Видалити
без збереження

Відміна