Ласкаво просимо!

Алфавітна книга обліку інших договорів, 100 аркушів

75.00 грн.

+ шт.
ЗАКАЗАТЬ

Быстрый заказ одного товара:

Алфавітна книга обліку інших договорів, 100 аркушів

Описание

Артикул: 263775

АЛФАВІТНА КНИГА ОБЛІКУ ІНШИХ ДОГОВОРІВ, 100 АРКУШІВ АЛФАВІТНА КНИГА ОБЛІКУ ІНШИХ ДОГОВОРІВ, 100 АРКУШІВ

Для збільшення фото натисніть на нього

Усі дії та робочі процеси працівника нотаріальної контори підпорядковані законодавчим нормам і правилам. Дотримання злагодженого і чіткого алгоритму дій забезпечує якісну роботу. Послідуюча діяльність з документною базою стає в рази легшою, якщо нотаріус в ході застосування власних професійних навичок використовує номенклатурний журнал і відповідного типу реєстр, тому для більшої зручності та комфорту ми пропонуємо скористатись нашими послугами і купити алфавітні книги обліку та реєстрації наказів, реєстри, папки чи журнали. Нашим завданням є полегшення та прискорення роботи нотаріату завдяки використанню нашої поліграфічної продукції.

В торгівельному домі “Едельвейс” ви можете придбати алфавітну книгу обліку інших договорів на 100 аркушів . Вона має формат А4, тверду обкладинку, повністю прошита та надрукована на папері щільністю 80г/м^2. Матеріал палітурки – цупкий бумвініл синього кольору. Також доступна у варіантах на 200 аркушів. Книга виконана відповідно до Наказу Міністерства юстиції України від 22.12.2010 № 3253/5 «Про затвердження Правил ведення нотаріального діловодства», та виготовлена з дотриманням всіх необхідних та сучасних стандартів номенклатури. Алфавітна книга обліку інших договорів є невід’ємною складовою відповідних нотаріальних журналів реєстерного типу і має бути якісно виконана, оскільки зберігається 75 років.

Також ви маєте можливість замовити нотаріальну номенклатуру з бажаними параметрами чи за певним макетом. На вибір ми можемо змінити формат книги, колір, кількість аркушів або навіть тип матеріалу обкладинки, будь-що для ваших особливих потреб.

Щоб замовити дану алфавітну книгу обліку інших договорів, але вже на 200 аркушів перейдіть за посиланням:


Нижче Ви можете ознайомитись із зображенням внутрішніх сторінок: (для збільшення зображення клікніть на нього)

АЛФАВІТНА КНИГА ОБЛІКУ ІНШИХ ДОГОВОРІВ, 100 АРКУШІВ
Алфавітна книга обліку інших договорів, 100 аркушів Алфавітна книга обліку інших договорів, 100 аркушів Алфавітна книга обліку інших договорів, 100 аркушів

Продукты из этой категории:

Ошибка!

Неправильно введен номер телефона!

Наименование товара Количество Цена Удалить

Алфавітна книга обліку інших договорів, 100 аркушів

263775

+ шт.
75.00грн
Сумма: 0 грн ПродолжитьОформить покупку

Переместить
в список желаний

Удалить
без сохранения

Отмена